E-papierosy Hongkong

  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Comments

E-papierosy Hongkong. Palenie e-papierosów jest w Polsce dość powszechne i w każdym sklepiku dostaniemy e-liquid. W Hongkongu bywa to jednak kłopotliwe ze względu na lokalne prawo zabraniające sprzedawania liquidów z zawartością nikotyny. Czasem na ulicy, w sklepie wyspecjalizowanym w sprzedaży papierosów i tytoniu znajdziemy liquidy ale z zerwową ilością nikotyny.

Chcąc kupić liquid z nikotyną powinniśmy poszukać sklepów sprzedających e-papierosy. Tu powinniśmy w przeglądarkę Google wpisać hasło “vape Hong Kong” i kilka miejsc z e-papierosami i liquidami na pewno znajdziemy), choć nie ma ich zbyt wiele.

Niestety wspomniane sklepy także nie oferują liquidów z nikotyną, natomiast jeśli ładnie się uśmiechniemy to uczynny sprzedawca do buteleczki z e-liquidem z innej buteleczki doleje nam pożądaną zawartość nikotyny. Będzie to jednak najprawdopodobniej nielegalne.

Do Hongkongu możemy przywieźć naszego e-papierosa i liquid z nikotyną, lecz tylko w niewielkiej ilości (e-liquid) i na nasz prywatny użytek. Nie jest do także legalne lecz urzędnicy imigracyjni przymykają na to oko.

E-papierów w Hongkongu nie możemy palić w miejscach publicznych, restauracjach itp.