You are currently viewing Wycieczki do Hongkongu i Makau 2023

Wycieczki do Hongkongu i Makau 2023

  • Post category:Wycieczki

Nie ma już żadnych ograniczeń związanych z przyjazdem turystów do Hongkongu i Makau. Nie ma testów, kwarantanny itd. Jak przed pandemią. Miasto wróciło do względnej normalności i nic nie stoi na przeszkodzie by przyjechać do Hongkongu.

Oczywiście jeszcze nie teraz, latem jest za gorąco i za wilgotno, drogie są też bilety lotnicze. Sezon turystyczny rozpocznie się z końcem września i potrwa do stycznia-lutego. Pogoda w tym okresie często przypomina złotą polską jesień, jest dużo słońca, temperatura powietrza od 20 do 28 stopni C. I co najważniejsze rzadko pada deszcz. 

Najlepiej spędzić 2-3 dni w Hongkongu i 1 w Makau. Dla większości wycieczkowiczów nawet tak krótki pobyt wystarczy by poznać bliżej miasto.

Jeśli nie chcesz zwiedzać sam, skontaktuj się ze mną. Mieszkam w Hongkongu od kilkunastu lat, turystów oprowadzam od lat 10 (z przerwą na chorobę i pandemię) i sądzę, że dobrze znam zarówno Hongkong oraz Makau. Oczywiście nic za darmo, godzinowa stawka mojej pracy wynosi 25 USD.

Możesz do mnie zadzwonić na polski numer telefonu: +48 22 400 96 46 (połącznie wolne od opłat) lub na komórkę w Hongkongu: +852 949 0 6668 (także Whatsapp). Mój adres email: blazej2008@gmail.com 

Błażej