Siedmiogodzinny krzyk

  • Post category:News
  • Post comments:0 Comments

[tvideo type=”youtube” clip_id=”quk3b4XmfNY”]

Grupa 29 wycieczkowiczek z Fuzhou (prowincja Fujian) dokonała rezerwacji 7 pokoi poprzez internet w znanym skupisku tanich hosteli Chunking Mansion. Ze względu na utratę ważności karty, rezerwacja została jednak odrzucona. Wiedząc o tym panie na wycieczkę do Hongkongu i tak przyjechały, a na miejscu w hostelu wybłagały o pokoje.

Jako, że był weekend hostel dysponował zaledwie 4 wolnymi pokojami, w tym dużym rodzinnym z kilkoma piętrowymi łózkami. Pracownik hostelu zaproponował dodatkowe materace by pomieścić wszystkie osoby, a panie ofertę hostelu przyjęły, zostawiły bagaże, zapłaciły i udały się do parku rozrywki Disneyland. Tam coś im się w głowie pomieszało, a może z opóźnieniem zrozumiały że niektóre z nich spędzą noc na podłodze, gdyż po powrocie zażądały zwrotu pieniędzy lub otrzymania dodtkowych pokoi.

Krzyków i pretensji wycieczkowiczów nie było końca, przy czym część pań była wyjątkowo aktywna, nie zamykając ust nawet na chwilę. Wkrótce pojawiła się także policja. Spór zakończył się dopiero po 7 godzinach o 2 nad ranem, gdy policja zagroziła, że weźmie wszystkie panie na 2 dni na posterunek a przybyły właściciel hostelu z własnych pieniędzy zarezerwował w innym hostelu dodatkowe pokoje i ekstra zapłacił po 200 dolarów paniom, które miały spać na podłodze.