Ngong Ping 360 – prace konserwacyjne

  • Post category:News
  • Post comments:0 Comments

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”15626″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Od 9 stycznia 2017 roku do czerwca, kolejka linowa z Tung Chung do Ngong Ping (Ngong Ping 360), nastąpi przerwa w funkcjonowaniu kolejki.

Przerwa spowodowana jest niezbędnymi pracami konserwacyjnymi, a dokładniej wymianą lin.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”12px”][vc_column_text]Podróżni udający się do wioski Ngong Ping by zobaczyć posąg Wielkiego Buddy, mogą wziąć specjalny autobus zastępczy. W tym celu należy zakupić za 150 HKD ofertę kolejki: 360 Lantau Land and Sea Guided Tour.

Na pewno podróż w/w autobusem będzie krótsza i bardziej komfortowa, turyści planujący trochę zaoszczędzić powinni natomiast udać się na położony obok dworzec autobusowy i wziąć autobus nr 23 do Ngong Ping. Bilet kosztuje 25 HKD. Ze względu na dużą ilość turystów podróżujących do Ngong Ping, przewidujemy duże kolejki do autobusu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]