Przerobili toaletę na burdel

  • Post category:News
  • Post comments:0 Comments

[tvideo type=”youtube” clip_id=”MAYN24taEVU”]

Policja w Hongkongu rozbiła gang, który przerobił 2 toalety i sklep w starym centrum handlowych na mini burdel. W czasie policyjnej akcji zatrzymano 86 osób w tym 37 prostytutek z Chin kontynentalnych. Toaletowy burdel znajdował się na 2 piętrze piętnastopiętrowego budynku Wang Fat w dzielnicy Yuen Long (Nowe Terytoria) i służył także jako miejsce zamieszkania chińskich prostytuteki. W tym samym budynku na 7 piętrze, gang prowadził jeszcze 4 burdele.

Toaletowy burdel odwiedzało nawet 100 spragnionych miłości panów dziennie, płacąc za wizytę 250 dolarów (100 zł) z czego 100 dolarów pobierał gang, zarabiając łącznie na wszystkich burdelach nawet 300 tysięcy dolarów miesięcznie (120 tyś. zł).

Według policji ten specyficzny dom publiczny działał od 10 miesięcy i prowadzony był przez odłam traidy 14K z Yuen Long.

Co jest zastanawiające to, że działania policji pod przykryciem trwały aż 9 miesięcy… Ale też nie jest nowością, że policjanci w Hongkongu często korzystają z uslug prostytutek, inaczej mówiąc policjantom pod przykrywką chyba za bardzo się nie spieszyło z zakończeniem operacji.