CNN Hong Kong in 24 Hours

  • Post category:News
  • Post comments:0 Comments

[tvideo type=”youtube” clip_id=”g-mz69ek4F4″]
Hongkong to chętnie odwiedzane przez turystów miasto, jednak tylko nielicznym udaje się odkryć je w pełni już za pierwszym razem. W programie \”Hong Kong in 24 Hours\”, drugim odcinku serii \”In 24 Hours\” prowadzący James Williams, odkrywa przed widzami unikalne zakątki, które Hongkong oferuje turystom. CNN pokaże widzom miejsca na mapie Hongkongu, które dostępne są tylko dla nielicznych. Cała podróż potrwa jedną dobę: od wschodu do zachodu słońca i przez całą noc.

Dzień Williamsa rozpoczyna się od sesji sztuk walki na dachu hotelu International, z którego roztacza się widok na słynny port. Następnie prowadzący uda się na lekcję dobierania ubrań z rodziną słynnego krawca, Ascota Changa. Popołudnie obfituje w kolejne atrakcje: Williams wyrusza w rejs luksusowym jachtem do Sai Kung, skąd ma szansę podziwiać jeden z najbardziej niezwykłych widoków Hongkongu podczas lotu paralotnią ze szczytu góry.

Głodny wrażeń (i nie tylko) Williams trafia na lunch przygotowany osobiście przez Davida Lai, szefa kuchni nowej restauracji Fish School. Wieczór wypełni muzyka Orkiestry Hongkongu. ekipa CNN będzie obserwować muzyków w czasie przygotowań do ich wielkiego tournée po Chinach. Wycieczka nie byłaby kompletna bez rzutu oka na nocne życie miasta. Williams umawia się z Lindsay Jang, znaną it-girl oraz współwłaścicielką popularnej w Hongkongu restauracji Yardbird. Towarzysząc Lindsay, Williams w kulinarnym spacerze przygląda się różnorodnej ofercie gastronomicznej miasta i bierze udział w ekskluzywnej degustacji sake w Koko, jednym z najnowszych barów w mieście. Program \”Hong Kong in 24 Hours\” kończy się spotkaniem z Jimmym Choo, sławnym projektantem mody, który podzieli się swoimi inspiracjami związanymi z tym wspaniałym miastem.

\”In 24 Hours\” to nowa seria programów podróżniczych CNN International, w której stacja pokazuje jak najlepiej zagospodarować czas w trakcie krótkich wypadów do największych miast świata. W każdym z 30-minutowych odcinków, stacja zabierze widzów w inne miejsce i zaproponuje nietypową trasę zwiedzania, która zamieni podróż w niezapomnianą przygodę.

Od Nowego Jorku po Hongkong, prowadzący program James Williams, zadba o to, by widzowie dowiedzieli się o najciekawszych miejscach na mapach tętniących życiem metropolii, których próżno szukać na kartach przewodników.

Emisja \”Hong Kong in 24 Hours\” (czas w CET):

Niedziela, 10 stycznia 14:30

Sobota, 16 stycznia 13:30

Niedziela, 17 stycznia 18:30

Poniedziałek, 18 stycznia 5:00

Czas trwania: 30 minut