Miała kobieta powód

  • Post category:News
  • Post comments:0 Comments

Cierpiąca na schizofrenię pomoc domowa z Filipin, zamordowała swoją pracodawczynię a następnie przecięła jej kręgosłup i wyjęła z ciała organy wewnętrzne, ponieważ jak sądziła kobieta ta “ukradła jej ciało i duszę”.

Po ataku, który miał miejsce rok temu 11 czerwca, 37-letnia Maria Jestle Guarin San Jose przyznała policji, że sąsiadka ją zahipnotyzowała i wmówiła, że 47-letnia ofiara Kei Yin-lam, jest czarownicą i kazała jej ją zabić oraz wyjąć serce, które miało znajdować się przy kręgosłupie.

Maria Jestle Guarin San Jose została aresztowana po tym jak pracownik ochrony wezwał policję gdy usłyszał krzyk dobywający się z mieszkania ofiary a następnie zobaczył zakrwawione odciski palców na drzwiach. Po wyważeniu drzwi policja znalazła ofiarę bez znaku życia, leżąca w kałuży krwi, z przeciętym kręgosłupem i kawałkami organów wewnętrznych leżących wokół ciała.

Kei mieszkała sama a San Jose pracowała dla niej przez kilkanaście miesięcy przed atakiem. Ocenia się, że schizofrenia u San Jose nasiliła się nagle na miesiąc przed morderstwem.

San Jose trafiła do szpitala dla chorych psychicznie i nie spodziewa się, że opuści go w najbliższych latach.

Zdarzenie co prawda miało miejsce rok temu, przypomnieć jednak nigdy nie zaszkodzi, jak uznali dziennikarze SCMP.