Walka na piersi

  • Post category:News
  • Post comments:0 Comments
Zdjęcie: SCMP

 

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu planów ekspansji na Azję amerykańskiej sieci restauracji Hooters, Maximal Concepts – operator restauracji w Hongkongu: Blue Butcher, Mott 32, Tex-Mex i Brickhouse, postanowił otworzyć własną restaurację ze skąpo ubranymi paniami z dużymi piersiami, nazywając ją Double D. Nazwa z dużym prawdopodobieństwem odnosi się tutaj do wielkości piersi kelnerek jakie zatrudniać będzie Double D, choć równie dobrze (w co jednak wątpię) do wielkości serwowanych hamburgerów, gdyż w Doble D mają być podawane wyśmienite duże hamburgery.

O ile większość pań w Hongkongu wyraźnie nie jest zadowolona z koncepcji restauracji, zarówno Hooters jak i Double D, uznając je za seksistowskie i szowinistyczne to już tysiące samotnych mężczyzn w Hongkongu, pracowników firm zagranicznych z nadmiarem gotówki w kieszeni, z pewnością tłumnie oblegać będzie obie restauracji.

Double D, rozpoczęło własnie rekrutację. Restauracja mieścić się będzie w Lan Kwai Fong, miejsca znanego w Hongkongu z całonocnych imprez.

Wygląda na to, że walka pomiędzy Hooters i Double D będzie zażarta.